понеділок, 3 грудня 2012 р.

Чому ми обирали Gmail?




Презентація була стврена для проведення заняття з медиками ДОКЛ ім. І.І.Мечникова

Автори уроку: СУХОМЛИН Михайло і Тетяна

пʼятниця, 20 квітня 2012 р.

WorkFlowy (сервіс управління задачами) - пробуємо впровадити в практичну діяльність

2012.04.20 (Пт.)


WorkFlowy - порівняно новий сервіс для управляння задачами. Являє собою аркуш паперу, на який легко заносити справи. 


Плюси WorkFlowy


1) Перелік задач легко можна робити багаторівневим (деревовидним),  і що приємно - список можна згортати!


2) Вирішальним при виборі цього інструменту було те, що до задач можна давати доступ (на читання або редагування) іншим користувачам WorkFlowy (при чому, реалізовано це досить якісно і зручно)! Таким чином, начальник може ставити задачі собі, підлеглим і бачити процес їх виконання. 


3) Є можливість додавати в задачі імена і хеш-теги, щоб потім, легко відбирати серед УСІХ задач лише ті, які містять потрібні інші імена або хеш-теги (менеджер просто може відслідковувати серед ВСІХ задач, задачі по кожному співробітнику). 


В якості хеш-тегів ми використовуємо ключові слова, наприклад #терміново, #позапланом, #сьогодні і т.і.


Мінуси WorkFlowy


1) Сервіс на сьогодні не має мобільної версії - на мобільному можна переглянути (без можливості редагування) свій перелік задач лише в браузері. Але сервіс новий і його розробники говорять про свої амбітні плани, серед яких, до речі, і додаток для мобільного пристрою). 


2) Англомовний інтерфейс. Але, якщо користуватися перекладачем, то цей мінус легко переборним :)


Взагалі, сервіс простий і зручний. З початку цього тижня (18.04.2012) ми розпочали його апробацію на рівні відділу інформаційних технологій лікарні ім. І.І. Мечникова. Сподіваємось на отримання позитивного досвіду, з яким, при бажанні, зможемо поділитися з вами :) 


Замість передмови...


Проблемі ефективного планування робочого часу нами завжди приділялося багато уваги... Існують багато програм для автоматизації цього процесу. І в різний час, в різних умовах ми її вирішували по-різному... 


Користувалися IBM Lotus Notes/Domino - чудова система, є можливість постановки задач, не тільки собі, а й іншим. Але базових можливостей там замало, прийшлося вносити невеличкі зміни в шаблон - додали перегляд виконаних/не виконаних по фахівцям і т.д.


Google Task і Google Calendar - використовуємо тепер. Як і в Lotus Notes, тут зручно вести календар, бачити календарі співробітників. Але задачі Google Task, на жаль, ніяк не пов'язані з календарем. Зручно, що перелік завдань завжди "на очах" коли переглядаєш календар, але виконання задачі ніяк, окрім копіювання через буфер обміну не можливо перенести в календар (як це реалізовано в Lotus Notes). 


Список завдань можна робити багаторівневим, але згорнути його неможливо :( Це дуже незручно, бо коли задачу розбиваєш на підзадачі, то список виходить дуже довгий і випадають з поля зору інші важливі задачі...


Головне, що не влаштовує - це відсутність можливості ділитися (розшарювати) своїми задачами. Так і почали шукати щось інше... 

вівторок, 13 березня 2012 р.

пʼятниця, 27 січня 2012 р.

Twitter-клиенты


Презентація була стврена для проведення заняття з медиками ДОКЛ ім. І.І.Мечникова

Автори уроку: СУХОМЛИН Михайло і ЧЕШКО Тетяна