вівторок, 20 грудня 2011 р.

2011.12.20 (Вт.) Результат 2-х місячної праці фахівців лікарні, розробників сайту (компанії "Віадук-Телеком"), нашої - це сьогоднішня презентація сайту.



Саме сьогодні, в день презентації сайту, щось сталося в Інеті і сайт був періодично недоступний (!) :( Вирішили не покладатися на мережу під час презентації і зробити слайди зі скриншотів. Тут особлива подяка @mrchex за скріншоти, які він робив зі свого Samsung Galaxy Note і пересилав нам.

Процес створення слайдів був схожий на бойові дії... Майже за 2 години ми зробили слайді, але скільки нервових клітин нам це коштувало... ;) Сайт періодично зникав з мережі, ми чекали на його появу і ловили моменти, робили скріншти та вставляли в презентацію :) А час спливав...

Дякуючи Богу, ми все встигли, і, здається непогано презентували нашу роботу :) Чекаємо на сьогоднішні новини, в яких журналісти дадуть свою оцінку нашій роботі...

середа, 14 грудня 2011 р.

Сервіси TwitPic і Vimeo. Хештеги в Twitter


Презентація була стврена для проведення заняття з медиками ДОКЛ ім. І.І.Мечникова

Автори уроку: СУХОМЛИН Михайло і ЧЕШКО Тетяна

Сокращение URL

Сервисы для сокращения (укорочения) Интернет-ссылок


Презентація була стврена для проведення заняття з медичним персоналом ДОКЛ ім. І.І.Мечникова

Автори уроку: СУХОМЛИН Михайло і ЧЕШКО Тетяна

четвер, 8 грудня 2011 р.

Міжнародні ЗМІ - про нашу роботу ;)

2011.12.08 (Чт.)

Вчора ми з Михайлом СУХОМЛИНОМ прокинулися знамениті :)


Текст статті (переклад мій) привожу нижче.
****
Україна: Державна лікарня використовує соціальні медіа
Автор: Tetyana Bohdanova

Заснована ще в 1798 році Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені Іллі Ілліча Мечникова є однією з найстаріших в Україні. А також це - одна з перших державних медичних установ, що використовують соціальні медіа.

Людиною, що стоїть за створенням перших екаунтів державної лікарні в Twitter @MechnikovaBoln) і Facebook, є лікар-гігієніст, епідеміолог Михайло СУХОМЛИН (@mvsnotes, mvsnotes.blogspot.com).

Це - не перший його досвід використання соціальних медіа державними медичними закладами.

Ентузіасти соціальних медіа

СУХОМЛИН і його дружина - інженер-програміст Тетяна ЧЕШКО (@tvnotes) - працювали в Дніпропетровській обласній санітарно-епідеміологічній станції. Будучи ентузіастами соціальних медіа, вони відкрили офіційний Twitter-екаунт установи (@sesobl_dp_ua) та створили "закрите Twitter-кільце" для обміну оперативною інформацією серед 52-х санітарно-епідеміологічних установ області.

Ставши головним спеціалістом з інформаційних технологій в Дніпропетровській обласній клінічної лікарні (з жовтня 2011 року), СУХОМЛИН вирішив використати свій досвід і відкрив офіційні представництва лікарні в соціальних медіа, щоб ділитися новинами про лікарню, включаючи інформацію про заходи, вакансії, отримання нового обладнання та ін.

Михайло і Тетяна також визнають, що користувачі Twitter тепер часто задають їм питання медичного характеру.

В інтерв'ю дніпропетровському 9-му телевізійному каналу СУХОМЛИН розказав, що адміністрація лікарні використовує Twitter, щоб писати про надані установою послуги, а також мотивує користувачів Facebook обговорювати на своїй офіційній сторінці якість цих послуг. Наприклад, першим питанням, піднятим пацієнтами, була проблема черг в лікарні.

Інші працівники установи також використовують Twitter. Минулого місяця лікарня поділилася своїм списком лікарів, які мають екаунти в Twitter і закликала інших слідувати за ними:

"Рекомендую наших лікарів, твітерян-початківців - @Tolubaiev @Oxanalivshits @DrMedvedev @IhorKyrpa @SokolovMD # ff # sledui # раджу"

Хоча в Україні вони і є піонерами в цій сфері, в світі вже існує міжнародний список найвпливовіших лікарів у Twitter. На даний момент список складається всього з 1327 імен та оновлюється щогодини.
***

четвер, 1 грудня 2011 р.